• Wpisów: 378
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 20:33
  • Licznik odwiedzin: 38 266 / 2326 dni
 
daga9926
 
No to zaczynam nowy rozdział w swoim życiu. I nie chodzi tutaj o jakąś wielką miłość czy coś w tym stylu. Chodzi o to, że teraz muszę przyswoić się do nowego miejsca, nowych ludzi, szkoły. Boję się jak zareagują ludzie w nowej szkole. A to wszystko przez moich rodziców, którzy się rozwiedli. Z resztą nie dziwie się. Ojciec i tak miał nas w dupie, a do tego zdradzał mamę. Współczuje tych przeżyć mamię, bo ona naprawdę go kochała. Zawsze wydawało mi się, że to jest największa miłość jaką  widziałam. Byli szczęśliwi. Aż do czasu. Do czasu gdy urodził się mój młodszy brat, Adam. Nie wiem czemu. Przecież tak się cieszyli, że będą mieli jeszcze jedno dziecko. Ale gdy tata dostał awans zmieło się wszystko. Oddalił się od nas. Zaczął mieć totalnie w dupie. A mama tak to przeżywała. Z resztą ja też. Wkońcu byłam jego rybką, skarbem wszystkim co najważniejsze. To on uczył mnie jeździć na rowerze, pisać, bawił się ze mną. Połowę swojego dzieciństwa z nim spędziłam. Adam już nie miał takiego szczęścia poznać naszego prawdziwego tate. W ostatnich tygodniach tata poprosił mamę o rozwód.. to było straszne, ale dałyśmy radę.

Teraz, jesteśmy w nowej miejscowości. Jest tutaj ślicznie. Tata kupił nam dom, aby nas ubezpieczyć.. nie wiem czemu to zrobił. Ale dom wybrał piękny. Jest nawet dość duży i w ślicznej okolicy. A mój pokój jest po porostu boski. Zawsze o takim marzyłam. Z resztą cały dom jest przepiękny.

- Majka, uszykuj się do szkoły na jutro. Plan masz na biurku. - mama już mi załatwiła wszystko związane ze szkołą na moje nieszczęście..
- no okej.


Poszłam się spakować. Plan zajęć mam do dupy. Pierwsza lekcja jutro to chemia, matko. Nie lubię chemi, wręcz nie cierpię. Następne zajęcia mogą być okej. Jutro muzyka. Cieszę się nawet, bo kocham śpiewać także będzie dobrze. Dobra, lekcje są to czas uszykować na jutro ubrania. Wybrałam czarne dżinsy, białą bokserkę z napisem 'let's be happy together' i biało niebieską bejsbolówkę. Włosy mam tak mniej więcej po pepek i do tego grzywka na bok. Będzie okej.
Po wszystkim poszłam się myć i spać.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego